دلار
فارسی
جستجو
مونوکسید کربن
مونوکسید کربن
سنسور مونوکسید کربن که با نام های هشداردهنده مونوکسید کربن، ترانسمیتر مونوکسید کربن، آشکارساز مونوکسید کربن یا دتکتور مونوکسید کربن نیز شناخته میشود، یک وسیله ایمنی و حفاظتی است که می تواند افراد را از نشت گاز CO آگاه کند و به آنها کمک کند تا از مسمومیت با مونوکسید کربن فرار کنند. گاز مونوکسید کربن گازی سمی، بیرنگ و بی بو می باشد. این گاز با سوزاندن سوخت های فسیلی تولید می شود. سنسور مونوکسید کربن برای مهندسی برق و ساخت دستگاههای اندازه گیری با نام های : آشکارساز، دتکتور ، حسگر و ترانسمیتر مونوکسید کربن بکار می روند. و عموم مردم نمی توانند از آنها استفاده کنند.
سولفید هیدروژن
سولفید هیدروژن
ازن
سنسور گاز ازن چیست؟ انواع سنسور گاز ازن با فرمول شیمیایی O3 برای اندازه گیری و سنجش مقدار غلظت گاز ازن موجود در هوا به کار می رود. گاز ازون از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است و با اکسیدکنندگی بالا در بسیاری از واکنش‌ها مانند کلر عمل می‌کند و همین خاصیت باعث شده تا کاربردهای فراوانی در صنعت داشته باشد. گاز ازون O3 در غلظت‌های بالاتر از یک پی پی ام اثر تخریبی شدیدی بر مخاط و اندام‌های تنفسی جانوران می گذارد و در فضای نزدیک به زمین از مهم‌ترین آلاینده‌های هوا محسوب می‌شود. گاز ازن همراه دود و بخار کلان شهرها موجب تشدید آلودگی می‌گردد و مانند گازهای گلخانه‌ای عمل می‌کند و در بالا بردن گرمای عمومی کره زمین مؤثر است. خرید سنسور گاز ازون برای سنجش مقدار گاز ازون در محیط های صنعتی ضروری است زیرا ازون گاز سمی است و پس از تنفس طولانی مدت هوای آلوده به ازن، علائم جدی و تغییرات پاتولوژیکی در شخص به وجود می آید. انتشار گاز ازون در محیط اثرات نامطلوبی نظیر ایجاد اشک و سوزش در مجراهای تنفسی فوقانی در غلظت پایین، ورم غشاء مخاط بینی، سرفه، سردرد، گاهی تهوع و عق زدن در غلظت یک تا دو پی پی ام و مرگ در چند ساعت در غلظت بالا در پی دارد. اثرات نامطلوب گاز ازن به دو عامل غلظت ازن و مدت تنفس وابسته است. خرید دتکتور گاز ازون، خرید نشت یاب ازون، خرید انواع گازسنج و دستگاه های اندازه گیری را از مراکز فروش معتبر مانند سایت کمپانی هویار Hooyareng انجام دهید.
هیدروژن
هیدروژن هیدروژن با فرمول شیمیایی H2 و با نام انگلیسی Hydrogen سبک ترین عنصر شیمیایی با عدد اتمی یک در جدول اتمی است. هیدروژن یک گاز دو اتمی بدون رنگ و بو و غیر فلز است. گاز H2 دارای خاصیت شعله وری فوق العاده بالاست. مرز اشتعال یا LEL گاز هیدروژن 4.18 درصد حجمی در هوا است. گاز هیدروژن با فرمول شیمیایی H2 می باشد.
کلر
کلر کلر با فرمول شیمیایی Cl2 و با نام لاتین Chlorine به کار می رود. کلرید قابلیت اکسید کنندگی بالایی دارد و برای سفید سازی پارچه‌ها و به عنوان ضد عفونی‌کننده رایج در استخر شنا و تمیزی و بهداشت مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز کلر دارای بوی بسیار بد و خفه‌کننده و بسیار سمی و غیرقابل اشتعال است. کلر موجب تحریک دستگاه تنفسی شده و گاز CL2 باعث تورم غشای مخاطی و در حالت مایع موجب سوختگی پوست می‌شود. مقدار ۳٫۵ پی پی ام کلر لازم است تا به عنوان بویی متمایز شناخته شود و مقدار ۱۰۰۰ پی پی ام گاز CL2 کشنده است.
آمونیاک
آمونیاک آمونیاک ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن است. آمونیاك گازی بی رنگ، خیلی تند و زننده یعنی اشك‌آور و خفه كننده است. گاز آمونیاك NH3 سبب تحریك دستگاه تنفسی، پوست و چشم می شود و تماس طولانی مدت با حجم زیاد گاز آمونیاک برای بدن انسان بسیار خطرناك است زیرا این گاز با آسیب رساندن به شش‌ها و در بدترین حالت سبب مرگ انسان و موجودات زنده می شود. گاز آمونیاک با نام انگلیسی Ammonia با فرمول شیمیایی NH3 می باشد.
متان

متان
گاز متان با فرمول شیمیایی CH4 قابلیت اشتعال بالا می باشد. متان به عنوان سوخت و از اجزای اصلی گاز طبیعی به شمار می آید. گاز متان گازی بی رنگ، بی بو، بی مزه و قابل اشتعال و سبک تر از هوا است که به آسانی با هوا می سوزد و تشکیل آب و کربن دی اکسید می دهد. مرز اشتعال گاز متان ۵%LEL  است که به عنوان کوچکترین نسبت حجمی گاز در هوا شناخته می شود. شعله گاز متان آبی کمرنگ است و ساده ترین عضو خانواده آلکان ها است. گاز متان  CH4 سمی نیست اما در غلظت های بالا جای اکسیژن را میگیرد و باعث ایجاد خفگی می شود. گاز متان اشتعال پذیر است و در غلظت های بالا امکان انفجار گاز متان به تنهایی وجود دارد  و در غلظت های پایین در صورت مخلوط شدن با مواد شیمیایی دیگر قابلیت انفجار دارد. 
گاز  متان یک گاز گلخانه ای و قابل اشتعال است و دتکتور گاز متان می تواند نشت گاز متان را تشخیص دهد بنابراین ترانسمیتر گاز متان و نشت یاب گاز متان که از سنسور CH4 ساخته شده اند قابلیت تشخیص نشت گاز متان را دارا می باشند. خرید حسگر گاز متان و خرید دتکتور گاز CH4 برای استفاده در صنایع شیمیایی و صنایع تولید متانول، اسید استیک و سایر مواد شیمیایی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که فرآیندها به طور ایمن و کارآمد کار می کنند.
سنسور گاز متان  CH4 با تشخیص سریع و دقیق غلظت گاز متان به سرعت نشت گاز متان در محیط را تشخیص می دهد و آلارم می دهد تا از نشتی گاز متان جلوگیری شود و موجودات زنده و انسان ها در محیط آلوده به گاز متان باقی نمانند و محیط را ترک کننند.  انواع سنسور گاز متان در بازار به فروش می رسند که چهار نوع اصلی سنسور گاز متان عبارتند از:
۱-سنسور گاز متان نوع یونیزه شعله FIDS
2-سنسور گاز متان کاتالیزوری
۳-سنسور گاز متان الکتروشیمیایی
۴-سنسور نیمه هادی متان 
۵-سنسور مادون قرمز گاز متان
تولید حسگر گاز متان توسط برندهای مختلف در سراسر جهان انجام می شود و قیمت سنسور گاز متان بسته به تکنولوژی به کار رفته در ساخت سنسور، اجزای تشکیل دهنده سنسور و کشور و برند سازنده وابسته است. شما می توانید با خرید سنسور CH4  از مراکز معتبر خرید و فروش سنسور گاز CH4 نظیر سایت شرکت هویار با خیال راحت سنسور گاز مورد نیاز خود را سفارش دهید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید. مناسبترین قیمت سنسور گاز متان، اتان، بوتان و .. را از ما بخواهید. منتظر تماس تلفنی شما برای خرید سنسور گاز CH4 هستیم.

دی اکسید کربن
دی اکسید کربن
دی‌ اکسید کربن گازی بی‌ رنگ و بی‌بو است که با نام های: گاز کربن دی اکسید یا گاز کربنیک با فرمول شیمیایی CO2 شناخته می شود.
پنجمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه
پنجمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه
شرکت مهندسی هویار در پنجمین نمایشگاه ساخت داخل صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در شهر عسلویه میزبان بازدیدکنندگان محترم می باشد. جدیدترین محصولات شرکت در این نمایشگاه به نمایش در می آیند.
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات
بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات
شرکت مهندسی هویار در بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سیستم های سرمایش و گرمایشی در نمایشگاه بین المللی تهران غرفه C14 میزبان بازدیدکنندگان محترم می باشد. جدیدترین محصولات شرکت در این نمایشگاه به نمایش در می آیند.