دلار
فارسی
جستجو

شرکت هویار

شرکت مهندسی هویار

شرکت دانش بنیان مهندسی ابزار دقیق هویار فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۱ با تیمی متشکل از مهندسین برق الکترونیک و کامپیوتر در راستای تولید دستگاه های اندازه گیری، تجهیزات ابزار دقیق، دستگاه های الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی آغاز کرد. شایان به ذکر است که محصولات هویار برای برطرف کردن نیازهای موجود در صنعت کشور، با توجه به استانداردهای صنعتی و با ایده گرفتن از شرکت های تولید کننده خارجی پیشرو در زمینه تجهیزات ابزار دقیق و الکترونیک صنعتی، طراحی و تولید می شوند. 

انواع محصولات هویار
یکی از فعالیت های شرکت دانش بنیان مهندسی هویار در زمینه طراحی و تولید دستگاه های اندازه گیری و ابزار دقیق بشرح ذیل می باشد:

- انواع نشان دهنده ها

- انواع کنترل کننده ها و کنترل کننده های صنعتی  نظیر: کنترل هوشمند گلخانه، کنترل هوشمند مرغداری، کنترلر هواساز. کنترل کننده های صنعتی از مهمترین محصولات شرکت منهدسی هویار می باشد که با بیش از 10 سال سابقه خدمات رسانی در این صنایع فعالیت می کنیم.

-انواع ترانسمیترهای صنعتی از قبیل: دستگاههای اندازه گیری فشار و اختلاف فشار، دما، رطوبت و آنالایزرهای گاز

پروتکل های صنعتی

دستگاه های تولید شده توسط کمپانی هویار مجهز به انواع پروتکل های صنعتی استاندارد می باشند.  پروتکل های صنعتی استاندارد  بهره وری از تجهیزات را برای مهندسین برق و کامپیوتر آسان می نماید.

انواع پروتکل های صنعتی استاندارد محصولات هویار عبارتند از:

خروجی های آنالوگ و دیجیتال

خروجی های شبکه و سریال

خروجی بیسیم

خدمات مهندسی شرکت مهندسی هویار

- انجام خدمات طراحی، ساخت، اجرا، برنامه نویسی و راه اندازی سیستم های کنترل اتوماسیون صنعتی با انواع PLC و HMI با بهترین کیفیت و کاملا سفارشی