دلار
فارسی
جستجو
تصویر برای دسته  انکوباتور

انکوباتور

دستگاه کشت سلول و ویروس
دستگاه کشت سلول و ویروس با نام انکوباتور در بازار تجهیزات آزمایشگاهی شناخته می شود. Roller bottle incubator نام انگلیسی دستگاه انکوباتور است. تولید دستگاه کشت سلولی برای کشت، رشد و تکثیر نمونه های زنده نظیر انواع سلول و میکروب کاربرد دارد. آزمایشگاه های میکروبیولوژی، زیست شناسی، میکروب شناسی و ... از انواع انکوباتور در محیط آزمایشگاهی برای انجام پروژه های تحقیقاتی بهره می برند. خرید دستگاه کشت سلول و ویروس ایرانی یا خرید انکوباتور ممرت برای آزمایشگاه های سراسر کشور توصیه می شود زیرا فروش دستگاه کشت سلولی از مهم ترین  و پرکاربرد ترین دستگاه های آزمایشگاهی هستند. قیمت دستگاه کشت سلول و ویروس کاربرد بسیاری برای فراهم کردن شرایط کشت و رشد نمونه های زنده دارد.
فروش انواع انکوباتور 
تولید انکوباتورها با توجه به نوع کاربری در سه دسته اصلی انکوباتور پزشکی، صنعتی و آزمایشگاهی انجام می گیرد. جهت اطلاع از قیمت انواع انکوباتور نظیر قیمت انکوباتور استاندارد، قیمت انکوباتور شیکر دار، قیمت انکوباتور CO2، قیمت انکوباتور یخچال دار، قیمت انکوباتور مرطوب کننده از دیگر انواع دستگاه کشت سلولی با شرکت هویار تماس بگیرید. برندهای تولید کننده انکوباتور در داخل و خارج کشور بسیار معتبر هستند و شرکت هویار تولید و فروش انواع انکوباتور را با قیمت مناسب و ارسال سریع در سراسر کشور انجام می دهد. شما می توانید جهت خرید انکوباتور صنعتی یا همان دستگاه جوجه کشی، خرید انکوباتور آزمایشگاهی در مدل های گوناگون یخچال دار، شیکر دار، هوشمند و ساده ایرانی و خارجی با شماره های موجود در قسمت پایین سایت تماس بگیرید. 
انکوباتور پزشکی چیست؟
تولید انکوباتور پزشکی برای حفظ سلامتی نوزادان نارس یعنی کودکانی که زودتر از سی و هشت هفته به دنیا می آیند، کاربرد دارد. نوزادان نارس برای حفظ گرمای بدن خود، رساندن مواد غذایی مناسب به نوزاد، کمک به تنفس نوزاد و پیشگیری از عفونت های احتمالی در انکوباتور پزشکی نگه داری می شدند. فروش انکوباتور پزشکی نوزادان اولین بار در سال 1884 میلادی در کشور فرانسه ساخته شد. چراغ نفتی در انکوباتور نوزادان برای گرم نگهداشتن محیط به کار می رفته است تا تولید اولین انکوباتور برقی با پیشرفت تکنولوژی و کشف نیروی الکتریکی اختراع شود. قیمت انکوباتور پزشکی به دلیل اهمیت بالای آن در حفظ جان نوزاد با قیمت انواع انکوباتور دیگر متفاوت است. خرید انکوباتور پزشکی با تامین رطوبت و دمای مناسب، انرژی و شرایط مورد نیاز برای رشد و زنده ماندن نوزاد را فراهم می کند به بیمارستانها، درمانگاه ها و مراکز نگهداری نوزادان توصیه می شود.

انکوباتور صنعتی چیست؟
انکوباتور صنعتی یا ماشین جوجه کشی در مرغداری ها بیشترین کاربرد را دارد. خرید دستگاه کشت سلولی صنعتی برای مناسب سازی شرایط دما و رطوبت تخم مرغ ها تا زمان به دنیا آمدن جوجه ها بیشترین استفاده را دارند. قیمت انکوباتور صنعتی بسته به ظرفیت دستگاه جوجه کشی و ویژگی های فنی آن متفاوت است. مرغداری ها می توانند برای خرید دستگاه جوجه کشی مناسب با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار نمایند.

ساختمان اصلی انکوباتور
ساختمان اصلی انواع انکوباتور یکسان است و قابلیت های آنها تنها اندکی متفاوت است. اجزای اصلی انواع انکوباتور عبارتند از:
•    سیستم کنترل رطوبت 
•    سیستم کنترل دما
•    محفظه نگهداری نمونه
•    سیستم کنترل گاز


انکوباتور CO2  ایرانی چیست؟
تولید انکوباتور CO2 ایرانی در داخل کشور ایران صورت می گیرد و مهندسین ایرانی توانسته‌اند که این محصول پرکاربرد را بومی‌سازی کنند. برندهای داخلی تولید کننده انکوباتور ایرانی باتجربه و متخصص در این زمینه هستند. سلول‌های جانوری برای رشد در بیرون از بدن به شرایط دمایی خاصی نیاز دارند که انکوباتور CO2 این شرایط دمایی و فیزیکی لازم را برای رشد سلول‌ها در محیط خارجی تأمین می‌کند. 
قیمت انکوباتور CO2 ایرانی محیطی تمیز و بدون باکتری را با قابلیت تنظیم و کنترل شرایط دما، رطوبت، اکسیژن و کربن دی اکسید برای کشت سلول و بافت به وجود می‌آورد. آزمایشگاه‌های سلولی و میکروبی بهتر است که خرید دستگاه انکوباتور CO2 را انجام دهند و در اختیار محققان و پژوهشگران خود قرار دهند.
انکوباتور CO2 ممرت
تولید انکوباتور CO2 ممرت توسط کمپانی ممرت MEMMERT در کشور آلمان تولید می‌شود. خرید انکوباتور CO2 MEMMERT در صورت نیاز به حفظ درصد مشخصی از دی اکسید کربن در محیط کشت سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سطح کربن دی اکسید در دستگاه انکوباتور برند ممرت توسط سنسور حرارتی یا سنسور مادون قرمز کنترل می‌شود.
فروش انکوباتور CO2 ممرت در مدل‌های مختلف نظیر INC153، INC246 و ICP400 و چندین مدل دیگر به بازار جهانی صادر می‌شود. قیمت انکوباتور MEMMERT در مدل‌های بدون یخچال و یخچال دار، شیکر دار، هوشمند و ساده متفاوت است.


شیکر انکوباتور CO2
قیمت شیکر انکوباتور CO2 با ترکیب ویژگی های دو دستگاه شیکر و دستگاه انکوباتور CO2 طراحی شده است. فروش انکوباتور شیکردار از طریق ایجاد لرزش فرآیند اکسیژن گیری و توزیع یکنواخت مواد مغذی را برای رشد سلول ها در محیط کشت فراهم می آورد.
انواع انکوباتور CO2 شیکر دار علاوه بر کنترل دما، قابلیت تکان دادن نمونه ها را دارا می باشد. خرید شیکر انکوباتور CO2 به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای رشد سلول طراحی و ساخته می شود.
سنسور CO2 انکوباتور
تولید سنسور CO2 انکوباتور وظیفه کنترل مقدار گار کربن دی اکسید موجود در محفظه دستگاه را برعهده دارد. قیمت سنسور کربن دی اسید انکوباتور مقدار گاز CO2 داخل آن را در حدود 5 درصد نگه می‌دارد. فروش سنسور CO2 انکوباتوراز نوع اپتیکال می باشد که عملکرد آسان، دقت و سرعت تشخیص بالا و عدم نیاز به نگهداری مداوم دارد و جهت کشت های سلولی حساس بسیار مناسب می باشد. خرید سنسور CO2 انکوباتور قیمت مناسب را از شرکت هویار که انواع سنسورهای کربن دی اکسید را دارد، بخواهید.
قیمت انکوباتور CO2
قیمت انکوباتور CO2 بسته به جنس انکوباتور، ظرفیت، قابلیت ها نظیر یخچال دار، بدون یخچال، شیکر دار، هوشمند، تعداد درب ها، برند تولید کننده انکوباتور، ایرانی یا خارجی بودن انکوباتور کربن دی اکسید متفاوت است. لیست قیمت انواع انکوباتور CO2 موجود در بازار را می توانید از طریق تماس با هویار استعلام کنید. برای خرید انواع انکوباتور منتظر تماس و صدای گرم شما هستیم.
فروش انکوباتور شیکردار یخچالدار
قیمت انکوباتور هوشمند ۵۵ لیتری آلومینیومی
قیمت انکوباتور یخچالدار محفظه استیل
قیمت انکوباتور هوشمند یکدرب استیل هوشمند
قیمت انکوباتور ساده دودرب آلومینیوم
خرید انکوباتور دودرب استیل
خرید انکوباتور هوشمند آلومینیوم
خرید انکوباتور هوشمند استیل
قیمت انکوباتور یخچالدار محفظه آلومینیوم
فروش انکوباتور یخچالدار تمام استیل
قیمت انکوباتور یخچالدار BOD
آشنایی با دستگاه انکوباتور
برای آشنایی با انواع دستگاه انکوباتور باید به اهمیت سیستم بافری اشاره کرد. سیستم بافری برای ثابت نگه داشتن PH خون کاربرد دارد. سلولها در محیط خارج از بدن به مقدار زیادی اسیدی می‌شوند به همین دلیل به سیستم بافری و بی‌کربنات برای رفع این مشکل نیاز داریم.
خرید دستگاه انکوباتور دارای یک محفظه بسته همانند جعبه می باشد که از ورود و خروج هوا و گازها ممانعت به عمل می آورد. دستگاه انکوباتور از سنسور دما، سنسور رطوبت و هیترهای قابل تنظیم تشکیل شده است تا دمای محیط محفظه را در محدوده ۶۰ الی ۱۰۰ درجه سانتی گراد اندازه گیری و کنترل کند و یا در رنج مشخصی به صورت ثابت نگه دارد.
فروش دستگاه انکوباتور با توجه به سلول کشت‌شده دما، رطوبت و CO2 مورد نیاز را برای حفظ سیستم بافری، رشد و تکثیر سلولها و جلوگیری از خشک شدن سلولها تامین می کند. کپسول دی‌اکسید کربن در دستگاه انکوباتور میزان دی‌اکسید کربن داخل آن را حدود 5 درصد نگه می‌دارد. شما میتوانید سینی آب را  در کف این دستگاه قرار دهید تا سلول‌ها با وجود این رطوبت خشک نشوند.


ابعاد انکوباتور
فروش دستگاه انکوباتور در دو نوع قابل برنامه ریزی (هوشمند) و معمولی عرضه می گردد. ابعاد انکوباتور بسته به مدل، برند تولید کننده انکوباتور، قابلیت ها و ظرفیت دستگاه متفاوت است. قیمت انکوباتور ایرانی در ظرفیت 25 لیتری،55 لیتری، 60 لیتری، 85 لیتری، 100 لیتری، 108 لیتری و 144 لیتری غیره موجود است.
خرید انکوباتور CO2
شما می توانید برای خرید انکوباتور CO2 از طریق تماس تلفنی به صورت تخصصی مشاوره های لازم را دریافت نمایید. شما همچنین می توانید از طریق صفحه سایت هرکدام از محصولات موجود را سفارش دهید. ارسال دستگاه انکوباتور CO2 به تمامی نقاط ایران صورت خواهد گرفت.