دلار
فارسی
جستجو
تصویر برای دسته  سنسور گاز اتان

سنسور گاز اتان

سنسور گاز اتان چیست؟
سنسور گاز اتان برای تشخیص و اندازه گیری غلظت گاز اتان با فرمول شیمیایی C2H6 در محیط کاربرد دارد. گاز اتان در دسته هیدروکربن های آلکانی قرار می گیرد که از دو اتم کربن و 6 اتم هیدروژن تشکیل شده است. گاز اتان در گاز طبیعی وجود دارد و در شرایط استاندارد بدون رنگ است. گاز اتان C2H6 از نظر فراوانی دومین گاز موجود در گاز طبیعی است و بین 1 تا 6 درصد گاز طبیعی استخراج شده از منابع گازی را تشکیل می‌دهد. مرز اشتعال گاز اتان 3٪ LEL است و گاز اتیلن با پالایش گاز اتان بدست می آید. 
سنسور اتان در صنایع پتروشیمی و آزمایشگاه‌ها کاربرد دارد و در فرآیندهای شیمیایی به عنوان واسطه مصرف می شود. خرید سنسور گاز اتان به صنایع پتروشیمی و آزمایشگاه‌های شیمی و مواد شیمیایی توصیه می شود. تولید گاز متان CH4 با روش کراکینگ بخار یکی از مهم‌ترین کاربردهای گاز اتان است. 
گاز اتان سیار قابل اشتعال است بنابراین  حمل و نقل مخزن، سیلندر و کپسول‌های این گاز که به شدت آتش‌زا است. خرید نشت یاب گاز اتان که از حسگر اتان C2H6  ساخته می شود برای تشخیص نشت گاز اتان به محیط بیرون ضروری است. گاز اتان سمی نیست اما در صورت نشتی با غلظت بالامی تواند موجب خفگی شده و گاز خطرناکی از این نظر محسوب می‌شود. گاز اتان علیرغم سمی نبودن می تواند در مقادیر بالا و بیشتر از حد مجاز خود، باعث انفجار شده و جایگزین اکسیژن شده و منجر به خفگی شود. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت سنسور گاز اتان C2H6 از سایت اینترنتی شرکت هویار به عنوان مرکز فروش انواع سنسورهای گاز و انواع سنسور گاز اتان به خرید و فروش سنسور گاز اتان، دتکتور گاز اتان و ترانسمیتر گاز اتان اقدام نمایید.