پد سلولزی

محتوا

برای دسترسی  به اطلاعات کامل و بروز محصولات به سایت ذیل مراجعه نمائید: 

www.​poultryshop.ir

 

پد سلولزی

پد سلولزی یا پد خنک کننده سلولزی در سیستم های سرمایشی به جهت سیرکوله کردن آب و به وجود آوردن هوایی مطبوع در قیمت پد سلولزی گلخانه، قیمت پد سلولزی مرغداری، چیلر، کولر آبی، تهویه مطبوع و مکان های صنعتی و عمومی استفاده می گردد. پد سلولزی مرغداری و پد سلولزی گلخانه و پد سلولزی کولر آبی از بیشترین مصارف پد می باشد.خرید پد سلولزی دارای مواد اولیه قابل جذب و سازگار با محیط زیست می باشد. پد سلولزی از ورقه های نازک منظم و موجدار از جنس سلولز با خاصیت ترشوندگی زیاد ساخته شده و به هم پیوند خورده اند. همچنین به وسیله مواد شیمیایی ضد خوردگی اشباع شده اند که در مقابل تجزیه شدن و فاسد شدن نیز محافظت می شوند. جنس ورقه ها از کاغذ فنلاندی، تایوانی و یا چینی تهیه و آماده می شود. پد سلولزی،قیمت پد سلولزی، قیمت پد سلولزی، فروش پد سلولزی، تولید کننده پد سلولزی، کارخانه تولید پد سلولزی،فروش پد سلولزی در مشهد

قیمت پد سلولزی ضخامت 10 سانت : 277،950 مترمربع
قیمت پد سلولزی ضخامت 1​5 سانت : 416،925 مترمربع

مزایای استفاده از پد سلو لزی:
قدرت خنک کنندگی بالا نسبت به سیستم پوشال، طول عمر بالاتر نسبت به سیستم پوشال، قدرت جذب بالای آب، عدم امکان رشد باکتری، قارچ و جلبک، کاهش استرس دمایی و افزایش راندمان تولید، قابل شستشو و جلوگیری از رسوب گرفتگی، قابل استفاده در مرغداری و گلخانه ها

پد سلولزی

لیست ارزان ترین پد سلولزی مرغداری و فروش پد سلولزی گلخانه در ذیل ارائه شده است:

انواع مدلهای پد سلولزی:
- مدل 5090 با هدف سرمایش تبخیری مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا این مدل برای کولرهای آبی در کاربرد های تجاری و خانگی مناسب است.
- مدل 7060 با هدف سرمایش تبخیری مورد استفاده قرار گیرد، بطور خاص این مدل در سرمایش مرغداری ها،گلخانه ها و انبارها که احتیاج به سرعت هوای بالاتری نسبت به کولر آبی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
- مدل 7090 نیز مانند مدل 7060 بطور خاص برای سرمایش گلخانه ها ، انبارها و مرغداری استفاده می شود. از این مدل گاهی برای منقسم آب در کولرهای آبی استفاده می شود به این نحو که برش باریکی از آن به ابتدای مدل 5090 متصل می گردد.